0
Sepetiniz

İLKER GÜNAÇGÜN

Özel bir bankada çalışıp aynı zamanda içindekileri bastırmadan adeta dışa vurmayı hedeflercesine birçok duygularını satırlara kazımış yazarımız İlker Günaçgün, 1976 yılı Adana doğumludur. Okul hayatını doğduğu ve büyüdüğü şehirde tamamlamıştır. 

~Ortaokul yıllarında amatörce karaladığı notların, hikâyelerin ve dizelerin çevresindeki insanlar tarafından büyük beğeni toplaması ile içindeki yazma tutkusu ona ilk eseri  SELLUKA’ yı kazandırmıştır. 

~Ardından büyük hayranlık ve sevgi beslediği dedesinin Güney Kore savaşında yaşadıklarını ele aldığı,  Kore Dil Bilimciler tarafından da oldukça beğenilen ve hatta ülkelerinde yayımlamak için bekletilen  SAKİN SABAHLAR ÜLKESİ isimli kitabını çıkartmıştır. 

~Kitapları ile yaşamayı seçen yazarımız farklı hayatları bir araya getirdiği ZİRVEDEKİ YALNIZLIK eseri ile yazarlığın zirvesine çıkmayı başarmıştır.

~ Adana’da bulunduğu bir zamanda Servet Yayınevi sahibesi ile yolları kesişen Günaçgün Nevşehir-Kapadokya’da işlenen seri cinayetleri çözerken -mekânlar, -tarihler ve -tarihi yapısına dair birçok bilgileri derlediği, okurlarının bir solukta okuyup bitirmesini hedeflediği MUŞKARA’nın SESSİZ ÇIĞLIĞI kitabını kendisine inanan ve destek olan yayınevi sahibesi Servet Hanım’a ithaf ettiğini belirtmiştir.

~ En son çıkarttığı KUSMUK! “O” insanlığa bir intihar notudur. Bu kitabında yazarımız, hayatına son vermek isteyen ve haftalarca odasından çıkmayan adamın 1825 sayfa üç ciltten oluşan bir intihar notunu varoluşçu felsefi deneme ile özetliyor. Adeta Sartre’ının bulantısını kusmuk ile tamamlıyor..