Hakkımızda

Her çağda olduğu gibi yaşadığımız çağda da gelecek kuşaklara bırakılabilecek en büyük servetin; bilim, sanat ve kültür olduğu, bu servet değerindeki bilgilerin en önemli aktarıcısının ise kitaplar olduğu bilinciyle hareket eden bir yayıneviyiz. Kitapların okuyucuya en iyi şekilde ulaşması için dosya incelemesi, düzenlenmesi, geliştirilmesi, dizgi, kapak tasarımı ve basım aşamasına kadar titizlikle çalışıyoruz. Ardından yayıncılığın gerektirdiği tüm imkânları yazarlara ve okuyuculara sunmak için dağıtım ağımız ile daima iş birliği hâlinde oluyoruz. İşine tutkuyla bağlı ekibimizin yanı sıra yazar dostlarımız ve okuyucularımızla birlikte her geçen gün bir aile gibi genişlemekteyiz. Servet Yayınevi olarak, kalemini aydınlık bir gelecek için kullanan tüm yazar ve yazar adaylarına açığız.

BASIMEVİ DEĞİL YAYINEVİYİZ!
Kitap baskısından , raflara kadar uzanan serüvende beraberiz.

Why Choose Us

Free Delivery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Secure Payment

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

24/7 Support

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat

Ekibimiz

Servet SELÇUK
Kurucu
Oktay kara
İllustrator
Belgin Topdal
sosyal medya uzmanı
Özlem TANRIVERDİ
Genel Yayın Yönetmeni