0
Sepetiniz

BARIŞ EGE

Memur bir baba ve ev hanımı bir annenin dört çocuğundan ikincisi olarak 1978 yılında babasının görev yaptığı Manisa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimimin büyük kısmını memleketi Diyarbakır’da geçirip Antalya’da tamamladı. İktisat fakültesi mezunu olsa da bu alanda hiç çalışmadı.
TSK’de geçen 6 yıllık profesyonel askerlik haricinde, birkaç kez kendi işimi kurdu. Bu dönemde çok pahalı tecrübeler satın aldı. Ulusal ve uluslararası şirketlerin satış, pazarlama ve işletme birimlerinde organizasyonlar yönetti ve inandığı projelere katkıda bulundu.
Yaklaşık 30 yıllık çalışma hayatı boyunca, yaşamda maddi ve manevi elde edilebilecek her şeyin insanların hayatına katılan değerin karşılığı olduğunu öğrendi. Bu sebeple sürekli “İnsanların hayatına nasıl bir katkı sunup, nasıl değer yaratabilirim?” sorusu ile meşgul olmayı seçti.
Bireysel ve İşletme danışmanlığı yapıyor olsa da kendisini “Hayat boyu öğrenci” olarak tanımlamayı seçiyor.
Evli ve iki çocuk babası olan Barış Ege, insanlar “İçlerindeki gücü serbest bıraksınlar” diye, halen bireylere, kurumlara danışmanlık yaparken, kişisel gelişim, farkındalık ve üretkenlik gibi konularda içerik üretmeye, seminerler vermeye devam ediyor.